loading...
درباره ما


زندگی با طعم عسل

پدر من بیش از 40 سال هست که در زمینه زنبورداری فعالیت میکند. در این 30 سال که من در کنارشان هستم، جز عشق و علاقه در این کار چیز دیگری ندیدم. تمام زمان کودکی من در کنار پدرم و زنبور ها سپری شد و چون سال های سال به شهر های جنوبی کوچ میکردند؛ من نیز همیشه همراهشان بودم. همین موضوع علاقه من را به دنیای زنبور های عسل بیشتر کرد.

در سال 1392 بود که از دانشگاه فارق التحصیل شدم و به فکر راه اندازی یک فضا برای انتشار تجربیات خود و پدرم افتادم. این شد که در اینستاگرام صفحه ای را راه اندازی کردم و از دنیای زنبور های عسل برای مردم عزیزم صحبت کردم. رفته رفته محبت های شما بیشتر شد و با شوق و ذوق از کیفیت و طعم عسل ها تعریف میکردید. "ما تا به الان چنین عسلی نخورده بودیم، طعم عسل های بچگیمون را میده" این جمله ای بود که بار ها از شما میشنیدم و سوالات زیادی را در ذهن من ایجاد کرده بود. چرا برای اولین بار؟ مگر ما جز بزرگ ترین تولید کننده های عسل در دنیا نیستیم؟ پس چرا مردم ما عسل طبیعی کمتر استفاده میکنند؟

هاجر عسلی، عسلی از برند هجرت

ماموریت ما برای تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات زنبور عسل با رعایت اصل صداقت و احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان از سال 1397 با برند معتبر هجرت شکل گرفت. در این سال ها لطف مردم و همراهان عزیز به من آنقدر زیاد بود که گاهاً من را با نام هاجر عسلی ( گرفته شده از انیمیشن هاج زنبور عسل و اسم من) صدا میکردند. همین موضوع باعث تغییر نام ما از برند هجرت به هاجر عسلی شد و با اسم جدید به عنوان زیر مجموعه عسل هجرت با چهل سال سابقه، پرقدرت تر از قبل ادامه دادیم.

از آنجایی که در قرآن کریم حضرت حق می‌فرماید «خوردن عسل برای مردم شفاء است» «فِیهِ شِفَاءٌ لِلنَّاسِ»، واژه «شفاء» در قرآن، درباره خوردنی‌ها به کار نرفته است، مگر برای عسل و نام یک سوره‌ از قرآن، اختصاص به نحل (زنبور عسل) داده شده است. لذا پدر من به تولید و عرضه عسل های طبیعی تاکید بسیار زیادی دارد و در واقع یک زنبور دار باید  فقط عسل طبیعی به دست مردم برساند وگرنه این کار حلال و درست نیست. همیشه و همیشه این حرف پدرم در گوشم بوده و خواهد بود، که هدفم فقط رساندن عسل طبیعی به مردم عزیزم باشد.

چرا هاجر عسلی

  • ضمانت اصالت کالا و طبیعی بودن محصولات
  • خرید مستقیم از زنبوردارن بدون واسطه
  • ارائه عسل های باکیفیت با برگه آزمایش
  • 7 روز ضمانت بازگشت سفارش های شما به هر دلیلی
  • خرید از معتبر ترین زنبورستان با 40 سال سابقه
  • دارای مجوز های لازم از مراجع ذیربط
  • هاجر عسلی، محصولی از برند هجرت با سابقه درخشان

پیدایش وبسایت هاجر عسلی

با گشترس فعالیت ها ما در فضا مجازی و محبت های شما عزیزان، رفته رفته درخواست های خرید شما افزایش یافت. از طرفی با وجود کمبود فضای مناسب در سطح وب برای اطلاع کافی از خواص عسل ها، در سال 1400 تصمیم به راه اندازی وبسیایت و فروشگاه اینترنتی هاجر عسلی نمودیم تا بتوانیم راحت تر با شما در ارتباط باشیم. در این وبسایت علاوه بر فروش محصولات زنبور عسل، مقالات و محتوا های آموزشی نیز منتشر میشود تا این خلا به وجود آمده در بازار را پر کنیم.

تیم هاجر عسلی همیشه در تلاشه تا بهترین محصولات را  تهیه کنه و بدست شما برسونه ما بر این باوریم که لبخند شما از رضایت خریدتون بهترین دلگرمی ما برای ادامه مسیر هست.