پدر من بیش از 40 سال هست که در زمینه زنبورداری فعالیت میکند. در این 30 سال که من در کنارشان هستم، جز عشق و علاقه در این کار چیز دیگری ندیدم. تمام زمان کودکی من در کنار پدرم و زنبور ها سپری شد و چون سال های سال به شهر های جنوبی کوچ میکردند؛ من نیز همیشه همراهشان بودم. همین موضوع علاقه من را به دنیای زنبور های عسل بیشتر کرد.

در سال 1392 بود که از دانشگاه فارق التحصیل شدم و به فکر راه اندازی یک فضا برای انتشار تجربیات خود و پدرم افتادم. این شد که در اینستاگرام صفحه ای را راه اندازی کردم و از دنیای زنبور های عسل برای مردم عزیزم صحبت کردم. رفته رفته محبت های شما بیشتر شد و با شوق و ذوق از کیفیت و طعم عسل ها تعریف میکردید. “ما تا به الان چنین عسلی نخورده بودیم، طعم عسل های بچگیمون را میده” این جمله ای بود که بار ها از شما میشنیدم و سوالات زیادی را در ذهن من ایجاد کرده بود. چرا برای اولین بار؟ مگر ما جز بزرگ ترین تولید کننده های عسل در دنیا نیستیم؟ پس چرا مردم ما عسل طبیعی کمتر استفاده میکنند؟

زنبورستان

چرا هاجر عسلی

پیدایش وبسایت هاجرعسلی

با گشترس فعالیت ها ما در فضا مجازی و محبت های شما عزیزان، رفته رفته درخواست های خرید شما افزایش یافت. از طرفی با وجود کمبود فضای مناسب در سطح وب برای اطلاع کافی از خواص عسل ها، در سال 1400 تصمیم به راه اندازی وبسیایت و فروشگاه اینترنتی هاجر عسلی نمودیم تا بتوانیم راحت تر با شما در ارتباط باشیم. در این وبسایت علاوه بر فروش محصولات زنبور عسل، مقالات و محتوا های آموزشی نیز منتشر میشود تا این خلا به وجود آمده در بازار را پر کنیم.

 

تیم هاجر عسلی همیشه در تلاشه تا بهترین محصولات را  تهیه کنه و بدست شما برسونه ما بر این باوریم که لبخند شما از رضایت خریدتون بهترین دلگرمی ما برای ادامه مسیر هست.